Tarihçe

2011 yılında, Türkiye’nin köklü demir çelik firmalarından EPAŞ şirketler grubu bünyesinde faaliyete başlayan Epaş Kağıt birimi ilk etapta Kartal Soğanlık’da 1500 m2 kapalı alanda faaliyetlerine başlamıştır.

Kağıt piyasasına hakim , çalışkan, disiplinli ve başarılı bir ekip kuran departmanımız, 2017 yılında artan müşteri talepleri doğrultusunda istenilen kombin ve boyutlarda Avrupa standartlarında kesim, sarım ve ambalajlama yapabilen 4 adet profesyonel 2 adet yarı profesyonel cihazlardan oluşan makine hattının kurulu olduğu Gebze‘de bulunan toplam 15.000 m2 alan üzerine 8900 m2 si kapalı olarak düzenlenen şirketler grubuna ait modern tesislerine taşınmıştır.

Sektördeki en yüksek kendinden yapışkanlı kağıt stoğuna ve çeşitliliğine sahip firmalardan biri olmakla birlikte , grubun bünyesindeki tır,kamyon ve kamyonetler ile sağladığı hızlı lojistik ağıyla Türkiye’nin her yerinden gelen siparişlere cevap vermektedir.

Grubun 60 yıllık ticari ve sanayici geçmişi kapsamında kalite, itibar ve güvenilirliği en önemli ilke edinen EPAŞ kağıt birimi İspanya ve Çin’in önde gelen kağıt üreticilerinden tedarik etmiş olduğu ürünleri uygun fiyat politikalarıyla müşterilerine temin etmektedir.

Menü